Online marketing specialista

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat. A magyar kutatói és klinikai orvoslás egyik legnagyobb innovációs mérföldköve.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott.

A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

(grafikai tudással)

Feladatok

  • vállalati weboldalak tartalmának, menüstruktúrájának karbantartása, frissítése (CMS)
  • B2B hírlevelek szerkesztése, kiküldése és nyomon követése
  • közösségi oldalak üzemeltetése (Facebook, LinkedIn, Twitter, Youtube)
  • keresőoptimalizálás, az oldalak tartalmának fejlesztése SEO szempontok alapján
  • a látogatottsági adatok alapján a honlap optimalizálása
  • online megjelenések hatékonyságának mérése (Google Analytics), az eredményekből rendszeres riportok készítése
  • digitális marketing és közösségi marketing kampányok lebonyolításában való részvétel
  • szükség esetén keresőmarketing-kampányok lebonyolítása
  • kisebb grafikai feladatok ellátása (képszerkesztés, átméretezés, tréning oklevelek, képeslapok, meghívók tervezése, szükség esetén felsővezetői prezentáció elkészítése)

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség és min. 2 év szakmai tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás
  • grafikai programok ismerete (Adobe Photoshop, Illustrator)
  • HTML szerkesztés ismeretek
  • hírlevél-küldő rendszerek ismerete
  • új technológiák és web marketing trendek ismerete
  • nagyfokú önállóság és proaktív gondolkodás
  • pontosság, igényesség munkájában

Előnyök

  • orvostechnikai, digitális technológiai vagy egészségügyi vállalatnál szerzett tapasztalat
  • marketing szövegírási készség
  • Drupal keretrendszer ismerete
  • CSS szerkesztési ismeretek
  • reszponzív oldalak kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • világpiacra dolgozó cég fejlődő marketing csapatának új tagjaként a marketing folyamatok működtetésében való részvétel
  • értelmes, alkotó tevékenység, önállóság biztosítása
  • változatos, izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét (referenciákat feltüntetve) a hr@3dhistech.com címre.