Tesztelő

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat. A magyar kutatói és klinikai orvoslás egyik legnagyobb innovációs mérföldköve.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott.

A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Cégünk TMA csapatába, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Tesztelő

Feladatok

  • agilis szoftverfejlesztésben és tervezésben való részvétel
  • manuális tesztszcenáriók definiálása és végrehajtása
  • integrációs tesztek végrehajtása
  • teszteredmények kiértékelése
  • tesztelést érintő dokumentáció elkészítése
  • hibajegyek kezelése
  • szoros együttműködés a tesztcsapat tagjaival, programozókkal és termékmenedzserekkel

Elvárások:

  • műszaki/informatikai felsőfokú vagy szakirányú végzettség
  • hardver és/vagy szoftver tesztelői tapasztalat
  • legalább egy szoftverfejlesztési módszertan ismerete
  • angol nyelvtudás a szakmai dokumentációkat illetően
  • minőségorientált szemlélet
  • analitikus gondolkodásmód, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • SCRUM ismerete
  • ISTQB FL/CTFL vizsga
  • verziókövető rendszer ismerete (SVN, GIT, ClearCase…)
  • tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalat
  • orvosbiológia iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség mentori támogatással
  • stabilan növekvő cég, megbízható munkaadói háttér, hosszú távú együttműködés
  • nemzetközileg is sikeres, elismert innovációk
  • a betegségek hatékonyabb diagnosztizálásához hozzájáruló technológiai fejlesztésekben részvétel, társadalmilag hasznos küldetés
  • kiváló szakember-gárda, jól működő csapatok
  • cutting-edge munkaeszközök és géppark
  • önállóság, változatos munkavégzés
  • a szakmai tapasztalattal összhangban lévő fizetési struktúra

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát a 3DHISTECH Kft. Karrieroldalára: http://www.3dhistech.com/jelentkezes