Utazási koordinátor

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Budapesti központunkba keresünk új kollégát határozott időre (1,5 év), az alábbi pozícióra:

Feladataid lesznek:

  • Belföldi és külföldi kiküldetések szervezése, nyilvántartások vezetése.
  • Folyamatos kapcsolattartás valamennyi érintett szervezeti egységgel, előre tervezett, valamint hirtelen felmerülő utazási igények egyeztetése, szükséges információk begyűjtése.
  • A piaci ajánlatok közül a minden szempontból legkedvezőbb repülőjegy ajánlatok felkutatása és jóváhagyás után beszerzése. Folyamatos együttműködés a partner utazási irodával, ajánlataik folyamatos összevetése az online irodák ajánlataival.
  • Minden szempontból legideálisabb szálláshelyek felkutatása és foglalása.
  • Az utazó munkavállalók részére utasbiztosítások választása és megkötése online.
  • Az utazó munkavállalók részére utazási előlegek és napidíj összegek előzetes kalkulációja, annak biztosítása, hogy vezetői jóváhagyást követően az összegek még indulás előtt átutalásra kerüljenek a Pénzügyi Osztály által.
  • Kiküldetési elszámolások begyűjtése a hazaérkezett kollégáktól, elszámolások elkészítése, majd továbbítása a Pénzügyi Osztály részére.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)
  • Megbízható, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Nagyfokú proaktivitás

Előnyt jelentenek:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Online foglalási rendszerek ismerete (Expedia, Booking.com, Skyscanner.com, stb.)

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatosan fejlődő, hazai vállalati háttér
  • Fiatalos, kihívásokkal teli munkakörnyezet

A 3DHISTECH nem átlagos kereskedelmi vagy gyártó cég, nem csak kutatás-fejlesztési alaptevékenységünk különleges, hanem a világ minden tájára utazó kollégák utazásainak megszervezése is izgalmas kihívást jelent!

A kiválasztás folyamatos, jelentkezz minél hamarabb!

Karrieroldalunkon bonyolult regisztráció nélkül, 1-2 perc alatt egyszerűen beadhatod pályázatod: http://www.3dhistech.com/jelentkezes