IT asszisztens

A 3DHISTECH a digitális mikroszkópok fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető vállalat. A magyar kutatói és klinikai orvoslás egyik legnagyobb innovációs mérföldköve.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott. A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • hálózati végpontokkal összefüggő feladatok (pl. Cat6 vezeték készítése)
  • nyomtatók gondozása (toner csere, elakadások kezelése)
  • IT adminisztráció (dokumentáció készítés, formázás, hálózati struktúra térkép menedzselése)
  • menedzsment programok (vírusvédelmi program, mentést végző programok, leltárprogram) felügyelete
  • alapszintű, felhasználói incidenskezelés Windows környezetben
  • felhasználó oldali operációs rendszer és egyéb programok telepítése

Elvárások:

  • informatikai véna
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • önálló, proaktív, hatékony probléma kezelés
  • angol szakszöveg megértése, vagy az azt kompenzáló kreativitás
  • struktúrált hálózati alapismeretek
  • jó kommunikációs képesség, ügyfél-kezelés

Előnyt jelentenek:

  • Windows 7 – 10 ismeretek
  • MS Office / LibreOffice / OpenOffice ismeretek

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség, meglévő szakmai tudás mélyítése
  • önállóság
  • változatos munka
  • hosszú távú együttműködés
  • teljesítményt elismerő bérezés

Munkavégzés helye: Budapest

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

A kiválasztás folyamatos, jelentkezz minél hamarabb!

Karrieroldalunkon bonyolult regisztráció nélkül 1-2 perc alatt egyszerűen beadhatod pályázatod: http://www.3dhistech.com/jelentkezes-allashirdetesre.

(Ha a jelentkezéskor hibát tapasztalsz, a hr@3dhistech.com e-mail-címre is el tudod küldeni pályázatodat, a tárgyban megjelölve, melyik állásra pályázol.)