Raktáros

 A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat. Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott. A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Raktáros

Elvárások:

  • releváns raktározási tapasztalat
  • fizikai alkalmasság – kézi anyagmozgatás miatt
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • alapfokú angol nyelvismeret - írásban
  • proaktivitás,
  • talpraesett-, feladatorientált személyiség, önállóság

Feladatok:

  • általános raktárosi feladatok, raktárkezelés
  • anyag-, árumozgatás
  • raktári kiadások, bevételezések elvégzése, azok iktatása vállalatirányítási rendszerben, nyomon követése, anyagok, tárhelyek utasítás és szabály szerinti jelölése
  • bejövő áru ellenőrzés, áruátvétel
  • raktári rend fenntartása
  • leltárazás, időszaki leltári ellenőrzések végzése, raktári fogyások jelzése
  • raktári kiadások, bevételezésekkel kapcsolatos ügyekben együttműködés a termeléssel és szervizzel

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • műszaki végzettség, vagy affinitás
  • valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség, meglévő szakmai tudás mélyítése
  • nyitottság új ötletek felé
  • önállóság
  • hosszú távú együttműködés
  • elismerő bérezés

Munkavégzés helye: Budapest, Zugló

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

Karrieroldalunkon bonyolult regisztráció nélkül 1-2 perc alatt egyszerűen beadhatod pályázatod ITT.

(Ha a jelentkezéskor hibát tapasztalsz, a hr@3dhistech.com e-mail-címre is el tudod küldeni pályázatodat, a tárgyban megjelölve, melyik állásra pályázol.)