Tesztelő

A 3DHISTECH a digitális mikroszkópok fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető vállalat. A magyar kutatói és klinikai orvoslás egyik legnagyobb innovációs mérföldköve.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott. A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Tesztelő

Feladatok:

  • agilis szoftverfejlesztésben és tervezésben való részvétel
  • manuális és automatizált tesztszcenáriók definiálása és végrehajtása
  • integrációs tesztek végrehajtása
  • teszteredmények kiértékelése
  • tesztelést érintő dokumentáció elkészítése
  • hibajegyek kezelése
  • szoros együttműködés a tesztcsapat tagjaival, programozókkal és termékmenedzserekkel
  • tesztautomatizálás fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • szoftver tesztelői tapasztalat
  • tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalat
  • legalább egy szoftverfejlesztési módszertan ismerete
  • minőségorientált szemlélet
  • analitikus gondolkodásmód, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelentenek:

  • SCRUM ismerete
  • ISTQB FL/CTFL vizsga
  • agilis szoftverfejlesztés ismerete
  • orvosbiológia iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség, meglévő szakmai tudás mélyítése
  • önállóság
  • változatos munka
  • hosszú távú együttműködés
  • motiváló elismerő bérezés

Munkavégzés helye: Budapest

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

A kiválasztás folyamatos, jelentkezz minél hamarabb!

Karrieroldalunkon bonyolult regisztráció nélkül 1-2 perc alatt egyszerűen beadhatod pályázatod: http://www.3dhistech.com/jelentkezes

(Ha a jelentkezéskor hibát tapasztalsz, a hr@3dhistech.com e-mail-címre is el tudod küldeni pályázatodat, a tárgyban megjelölve, melyik állásra pályázol.)